XVII Targi Książki Historycznej w Warszawie – relacja „Histmaga”

opublikowano: 2008-11-29 12:21
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
Od 27 do 30 XI trwały XVII Targi Książki Historycznej. Jako patron medialny i wystawca na bieżąco relacjonujemy przebieg tej jednej z najważniejszych imprez branży wydawców książek historycznych. Nie macie możliwości przyjechać na Targi? W „Histmagu” dowiedziecie się o nich więcej niż na miejscu...
REKLAMA

Nasze stoisko znajdowało się na pierwszym piętrze (nr 26). Prezentowaliśmy na nim szeroką gamę książek wydanych pod naszym patronatem, które można było wygrać lub... otrzymać w prezencie.

Tomasz Mościcki przy stoisku „Histmaga”

Poniżej znajduje się lista wszystkich materiałów dziennikarskich poświęconych trwającym targom, dotąd opublikowanych w „Histmagu”:

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Kamil Janicki
Historyk, były redaktor naczelny „Histmag.org” (lipiec 2008 – maj 2010), obecnie prowadzi biuro tłumaczeń, usług wydawniczych i internetowych. Zawodowo zajmuje się książką historyczną, a także publicystyką historyczną. Jest redaktorem i tłumaczem kilkudziesięciu książek, głównym autorem i redaktorem naukowym książki „Źródła nienawiści. Konflikty etniczne w krajach postkomunistycznych” (2009) a także autorem około 700 artykułów – dziennikarskich, popularnonaukowych i naukowych, publikowanych zarówno w internecie, jak i drukiem (również za granicą).

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone