XVIII Powszechny Zjazd Historyków Polskich

opublikowano: 2009-05-11 02:28
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
W sobotę 19 września zakończyła się największa, organizowana raz na 5 lat, impreza historyczna w Polsce. Jako patron medialny XVIII Powszechnego Zjazdu Historyków Polskich przybyliśmy na Warmię w kilka osób, by szczegółowo zrelacjonować tę imponującą inicjatywę.
REKLAMA

Poniżej znajdują się wszystkie materiały związane z XVIII Powszechnym Zjazdem Historyków Polskich opublikowane w naszym serwisie:

Zapowiedzi

Wywiady

Relacja

Materiały

Komentarze

Zobacz też

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Kamil Janicki
Historyk, były redaktor naczelny „Histmag.org” (lipiec 2008 – maj 2010), obecnie prowadzi biuro tłumaczeń, usług wydawniczych i internetowych. Zawodowo zajmuje się książką historyczną, a także publicystyką historyczną. Jest redaktorem i tłumaczem kilkudziesięciu książek, głównym autorem i redaktorem naukowym książki „Źródła nienawiści. Konflikty etniczne w krajach postkomunistycznych” (2009) a także autorem około 700 artykułów – dziennikarskich, popularnonaukowych i naukowych, publikowanych zarówno w internecie, jak i drukiem (również za granicą).

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone