Jak wyglądał Kraków 1000 lat temu? [video]

opublikowano: 2016-10-01 20:56
wolna licencja
poleć artykuł:
Można to zobaczyć na fragmencie niezwykłej rekonstrukcji 3D wraz z komentarzem. Film jest fragmentem dużo większego projektu wirtualnej rekonstrukcji stworzonej przez MM Interactive w 2006 roku. W projekcie wykorzystano lata pracy historyków i archeologów. Zobaczcie sami jak wyglądała przyszła stolica Polski w średniowieczu.
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze

O autorze
Maciej Zaremba
Były redaktor naczelny Histmag.org (2017-2019). Absolwent historii i student politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się historią nowożytną Polski, zwłaszcza życiem codziennym, publicznym i wojskowym społeczeństwa szlacheckiego Rzeczypospolitej oraz stosunkami polsko-moskiewskimi w XVI i XVII wieku. Wielbiciel gier video i literatury fantasy. Uważa, że historię należy popularyzować za pomocą wszelkich dostępnych środków popkultury, takich jak filmy, seriale, muzyka czy gry.

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone