Jak wyglądał Rzym w 320 r. n.e.? [video]

opublikowano: 2016-09-14 18:24
wolna licencja
poleć artykuł:
Pokazuje to niezwykła animacja 3D wykonana przez Serba Danila Loginova i jego zespół „History in 3D”. Ukazali oni Rzym z 320 roku n.e. wraz z takimi charakterystycznymi punktami jak: bazylika Argentaria, czy świątynia Divus Augustus oraz wiele innych świątyń znajdujących się na Wzgórzu Kapitolińskim. Niniejszy 5-minutowy film to już drugi trailer wciąż rozwijanego projektu. Zobaczcie go sami!
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze

O autorze
Maciej Zaremba
Były redaktor naczelny Histmag.org (2017-2019). Absolwent historii i student politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się historią nowożytną Polski, zwłaszcza życiem codziennym, publicznym i wojskowym społeczeństwa szlacheckiego Rzeczypospolitej oraz stosunkami polsko-moskiewskimi w XVI i XVII wieku. Wielbiciel gier video i literatury fantasy. Uważa, że historię należy popularyzować za pomocą wszelkich dostępnych środków popkultury, takich jak filmy, seriale, muzyka czy gry.

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone