Opublikowano
2013-05-17 10:44
Licencja
Wolna licencja

Matura 2013: historia

Matura 2013: historia – ten temat skupi w najbliższych dniach naszą szczególną uwagę. Po zakończeniu egzaminu opublikujemy arkusze maturalne oraz zaproponowany przez nas klucz odpowiedzi (poziom podstawowy i rozszerzony), a nieco później także konspekty wypracowań. Wszystkim abiturientom życzymy połamania piór!


Arkusze maturalne

Klucze odpowiedzi

Matura 2013: historia – porady

Historia matury

Matura 2013: historia – inne

Napisz komentarz
Regulamin komentarzy
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Redakcja

Redakcja Histmag.org

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org